+31610999937
Rezidenčné akumulačné meniče energie MEGAREVO REVO sú hybridné meniče s delenou fázou. Medzi kľúčové vlastnosti patrí plug-and-play, schopný podporovať 100% nevyvážené zaťaženie, má 3-fázové napätie 207V a paralelnú funkciu, 100A priechod a možnosť pripojenia striedavého prúdu na dovybavenie existujúcich solárnych systémov (na sieti aj mimo nej). Môžu byť pripojené k sieti a dieselovému generátoru samostatne a uchovávať energiu z dieselových generátorov.
PV vstup
| Model | R5KLNA | R6KLNA | R7K6LNA | R8KLNA | R10KLNA |
| Maximálny jednosmerný vstupný výkon (kW) | 7.5 | 9 | 12 | 12 | 15 |
| Počet sledovačov MPPT | 4 | ||||
| Rozsah napätia MPPT (V) | 120-500 | ||||
| MAX.DC vstupné napätie (V) | 500 | ||||
| MAX. vstupný prúd (A) | 14 | ||||
| MAX. skratový prúd (A) | 22 | ||||
Vstup batérie
| Menovité napätie (V) | 48 | ||||
| MAX.nabíjací/vybíjací prúd (A) | 120/120 | 135/135 | 190/190 | 190/190 | 190/210 |
| Rozsah napätia batérie (V) | 40-60 | ||||
| Typ batérie | Lítium/kyselina olova | ||||
| Stratégia nabíjania Li-Ion batérie | Samoprispôsobenie sa BMS | ||||
AC výstup (na sieti)
| Nominálny výstupný výkon do siete (kVA) | 5 | 6 | 7.6 | 8 | 10 |
| MAX. zdanlivý výkon do siete (kVA) | 5.5 | 6.6 | 8.4 | 8.8 | 11 |
| Rozsah výstupného napätia (V) | (110~120)/(220~240)delená fáza, 240V jednofázová | ||||
| výstupná frekvencia (Hz) | 60 (55 až 65) | ||||
| Nominálny výstup striedavého prúdu do siete (A) | 20.8 | 25 | 31.7 | 33.3 | 41.7 |
| Max. Výstup striedavého prúdu do siete (A) | 22.9 | 27.5 | 34.8 | 36.7 | 45.8 |
| Max. mriežkový priechodný prúd (A) | 100 | ||||
| Výstup THDI | <3 % | ||||
AC výstup (záložný)
| Nominálny. zdanlivý výkon (kVA) | 5 | 6 | 7.6 | 8 | 10 |
| Max. zdanlivý výkon (kVA) | 5.5 | 6.6 | 8.4 | 8.8 | 11 |
| Menovité výstupné napätie L-N/L1-L2 (V) | 120/240 | ||||
| Nominálna výstupná frekvencia (Hz) | 60 | ||||
| Čas automatického prepnutia (ms) | <20 | ||||
| Výstupný účinník | 0,8 vedie ~ 0,8 zaostáva | ||||
| Výstup THDu | <2 % | ||||
Ochrana
| Detekcia uzemnenia | áno |
| Oblúková ochrana | áno |
| Ochrana ostrova | áno |
| Obrátená polarita batérie | áno |
| Detekcia izolačného odporu | áno |
| Jednotka monitorovania zvyškového prúdu | áno |
| Ochrana výstupu nad prúdom | áno |
| Ochrana proti skratu záložného výstupu | áno |
| Výstupná ochrana proti prepätiu | áno |
| Ochrana výstupu pod napätím | áno |
Všeobecné údaje
| Mppt účinnosť | 99,90 % |
| Efektivita v Európe (PV) | 96,50 % |
| Účinnosť PV do siete (PV) | 97,20 % |
| Účinnosť batérie na zaťaženie | 95,20 % |
| Účinnosť nabíjania z PV na batérie | 96,10 % |
| Od siete k účinnosti nabíjania batérie | 95,00 % |
| Výstupné vedenie (mm) | 25.4 |
| PV vstup conduit (mm) | 25.4 |
| Vstupné vedenie BAT (mm) | 35.4 |
| Rozsah prevádzkovej teploty (0C) | -25 ~ 60 |
| Relatívna vlhkosť | 0 – 95 % |
| Prevádzková výška | 0〜4 000 m (zníženie nad 2 000 m nadmorskej výšky) |
| Ochrana proti vniknutiu | IP65/NEMA 3R |
| Vstavaný istič | Voliteľné |
| Hmotnosť (kg) | 48 kg (50 kg s ističom) |
| Rozmery Š*V*H (mm) | 450 x 820 x 240 |
| Chladenie | Chladenie VENTILÁTOROM |
| Emisia hluku (dB) | 38 |
| Displej | LCD, dotykový panel (voliteľné) |
| Komunikácia s BMS/Meter/EMS | RS485, CAN |
| Podporované komunikačné rozhranie | RS485, WLAN, 4G (voliteľné) |
| Vlastná spotreba | <25W |
| Bezpečnosť | UL1741SA všetky možnosti, UL1699B, CSA 22.2 |
| EMC | FCC časť 15 trieda B |
| Podpora dieselového generátora | ÁNO |
| Normy pripojenia k sieti | IEEE 1547, IEEE 2030.5, Havajské pravidlo 14H, pravidlo 21, fáza 1,11,111 |
Iné údaje
| Špičkový výkon (mimo sieť) | 105 %, 60 s / 110 %, 30 s / 120 %, 10 s / 150 %, 20 ms |
Uni Z International B.V. sa zaviazala poskytovať vám celý rad produktov a riešení na skladovanie solárnej energie. Výrobcovia a továreň v Číne. Vedieme odvetvie a poskytujeme vám produkty za priaznivejšie ceny, včasnejšiu logistiku a dodanie a bezpečnejšiu popredajnú a technickú podporu. Prinášame vám komplexné riešenia pre inteligentnejšie, efektívnejšie a spoľahlivejšie produkty na skladovanie fotovoltaickej energie.
Poskytujeme nielen špičkové produkty a technológie na skladovanie solárnej energie, ale poskytujeme vám ako inštalatérovi aj komplexné školenia a technickú podporu. Veríme, že len ak máte najnovšie znalosti a zručnosti, naši koncoví zákazníci môžu využívať výhody pokročilejšej solárnej technológie.
O Uni Z International B.V., neposkytujeme len produkty, ale snažíme sa s vami nadviazať dlhodobé a úzke partnerstvo. Tešíme sa na spoluprácu s vami pri riešení výziev a príležitostí budúcnosti solárnej energie. Začnite svoju cestu solárnej energie, vyberte si Uniz Solar a prejdite k čistejšej a udržateľnejšej budúcnosti!
Prečítajte si najnovšie správy a zostaňte informovaní o novinkách v odvetví a znalostiach odvetvia.
Beyond the Spec Sheet Weight and dimensions tell only part of the SG06 story. Strip away the "smaller, lighter" headline and what's left is a set of six functional upgrades that c...
What Makes the SG06LP1 Series Different A single-phase hybrid inverter's size used to be dictated by how much heat its switching components could shed. Deye's SG06LP1 series chang...
Kabína stojí štyri kilometre za posledným stĺpom a prevádzkovateľ siete chce za predĺženie linky päťcifernú sumu za kilometer. V tomto bode výroba a skladovanie ...